Szanowni Klienci!

            Hurtownia TARGET M. P. Turliński Spółka Jawna z siedzibą w Wałbrzychu zawiadamia, iż z dniem 31.12.2019 roku kończy swoją dotychczasową działalność handlową w zakresie obrotu artykułami FMCG na rynku poza aptecznym. Od tej daty działalność Hurtowni TARGET będzie skoncentrowana na dalszym rozwoju w rynku aptecznym, zielarskim, medycznym i instytucjonalnym.

            Dziękujemy za zaufanie naszych dotychczasowych Partnerów Handlowych. Wyrażając wdzięczność za dotychczasową współpracę jednocześnie informujemy, że postanowiliśmy zabezpieczyć naszych Klientów z rynku poza aptecznego, zapewniając im możliwość współpracy z nowym, zaufanym dostawą. W związku z tym przedstawiamy Państwu ogólnopolską hurtownię MERKURY S.A. z siedzibą w Białymstoku, która zapewni Państwu nieprzerwane dostawy artykułów dostępnych do tej pory w Hurtowni TARGET. Informujemy również, że dotychczasowi opiekunowie Państwa Sklepów nadal będą z Państwem współpracować, zachowując ciągłość sprzedaży i serwisu realizowanego z Hurtownią MERKURY S.A.

W celu ułatwienia Państwu kontaktu z nowym dostawcą przedstawiamy poniżej następujące dane:

Tel. do składania zamówień: 662 286 643 lub 691 691 134

E-mail do składania zamówień: zamowienia@merkurysa.pl

Adres www.: merkurysa.pl

Wyrażamy przekonanie, że nowy dostawca spełni Państwa oczekiwania i uzyskacie Państwo satysfakcję ze współpracy z hurtownią MERKURY S.A.

 

Z wyrazami Szacunku

Właściciel Target M.P. Turliński Sp.j.

Piotr Turliński